Велики успјех Борилачке академије Ichigeki: У Брчко стиже 18 медаља!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Протеклог викенда одржан је међународни Kyokushin карате турнир “17. Куп Доменице” у Светој Недељи (Загреб), Хрватска.

На турниру су наступили клубови из Аустрије, Белгије, Италије, Њемачке, Мађарске, Аустрије, Словачке, Швајцарске, Словеније, Србије, Босне и Херцеговине и Хрватске.

Такмичари “Борилачке Академије Ichigeki” Брчко дистрикт, на челу са тренером Слободаном Гарићем, као једини представници из БиХ. Упркос јакој конкуренцији успјели су да се домогну 6 златних, 6 сребрних и 6 бронзаних медаља.

Златне медаље освојили су: Алекса Ђурић, Лав Гарић, Анастасија Глигорић, Селена Станимировић, Софија Кашански и Саша Станимировић.

Сребрне медаље освојили су: Његош Ђурић, Михаило Тешић, Рамиз Осмић, Марко Ћускић, Петра Родић и Маша Рељић.

Бронзане медаље освојили су: Дуња Гарић, Роберт Васиљевић, Милош Видовић, Виктор Васиљевић, Милан Илић и Љубиша Стокић.

Ово је велики успјех за Ichigeki екипу а уједно и генерална проба пред Балкански шампионат у Kyokushin каратеу који ће се одржати 26. марта у Београду .