Секулић матирао Илићку 01

И два меча након наставка борбе на друголигашком Истоку, фудбалери Илићке 01 нису успијели затрести мрежу ривала. Небојша Секулић са два поготка играч сусрета у Вишеграду.

Дрина ХЕ наставила потјеру за челном позицијом док је брчански састав закомпликовао ситуацију на средини табеле. Са убљедљивих 3:0 у оквиру 17. кола Друге лиге Републике Српске, домаћи тим нанио седми овосезонски пораз пуленима Дејана Ђукића.

Питање побједника, увелико се могло сматрати ријешеним након првих 45 минута игре. Након нешто мирнијих двадесетак минута игре, Дрина са два поготка крунише добар период. У размаку од само 14 минута, Секулић својим првим потком, затим и Марковић, екипе шаљу на одмор са значајном предношћу Дрине.

У преосталих 45 минута, гости нису успијевали да направе повратак у меч. Ђукић је измјенама покушао размрдати екипу, унијети свјежу крв и шансу дати млађима, није то много значило данас. Небојша Секулић у 59. минуту сусрета, поставио је коначних 3:0 за фудбалере Дрине ХЕ.

У 18. колу Друге лие група Исток, Илићка 01 ће на свом терену дочекати ривала из Власенице. Прилика за пооправак бодовног салда који тренутно износи 24 бодова након 17 одиграних дуела, довољно за 8. позицију.