Рукометаши Перихела славили у гостима

Да су рукометаши Перихела у друголигашко такмичење кренули са веома озбиљним амбицијама показује и гостујућа побједа у Броду коју су играчи Горана Шаренца у недјељу увече остварили над домаћом екипом ОРК Сава резултатом 43:28 (19:12).

Домаћин је донекле успјевао да одржи резултатску равнотежу само у првих 15 минута утакмице. Након тога рукометаши Перихела успјели су да наштимају нишанске справе и започели су своју препозантљиву игру: одговорно у одбрани, а брзо и ефикасно у нападу.

Шеф струке у саставу из Брчког Горан Шаренац пружио је прилику свим играчима тако да се чак 12 рукометаша уписало у листу стријелаца.

У 3. колу друголигашког надметања брчански рукометаши на паркету Сале у економској школи дочекују екипу Лакташа 2020.

ОРК „САВА“ – ОРК „ПЕРИХЕЛ“ 28:43 (12:19)

Градска дворана у Броду.
Гледалаца 100.

Судије: Весна Остојић-Шуматић и Вања Симић (Добој).

Седмерци: Сава:7(4), Перихел 8(8). Искључења: Сава 14 минута, Перихел 14 минута ОРК Сава: Тривуновић, Маслић Гузеј 1,Попратин, Рамадановић 6 , Пејчић 1, Јовичић 1, Радишић 7, Ивановић, Блажић Кушљић 4, Ковачевић 2, Малешевић 4, Теофиловић 1.

ОРК Перихел : Цвијановић, Азапагић 4, Радић 2, Лукић, Сотиров 1, Максић 3, Дугоњић, Радуловић 4,Ступић 1, Вуковић 7, Митровић, Стјепановић 11, Илић 5, Крајновић 2, Марјановић 1, Драгичевић 1.

Играч утакмице: Алексеј Стјепановић (Перихел)