Рукометаши Перихела побједом се опростили од своје публике

Посљедњу овосезонску утакмицу пред својом публиком, млади рукометаши Перихела одиграли су изузетно квалитетно и славили над екипом РК Борац М:тела 2 34 : 22 (15:10).

Утакмицом 22. кола играчи јединог брчанског мушког колектива показали су да су у протеклом друголигашком шампионату изузетно напредовали у сваком погледу.

То се видјело од првог судијског звиждука, будући да су пулени тренера Шаренца, заиграли озбиљно и ефикасно, а у одбрани одговорно што показује и податак да су гости из Бања Луке за првих 30 минута постигли тек 10 голова.

На другој страни дјечаци Перихела су у нападу били ефикасни и разноврсни.

И других 30 минута протекло је у доминацији домаћих рукометаша, који су заиграли још озбиљније и ефикасније у нападу, што показује коначни резултат. Изузев Пачавре, сви играчи Перихела су се уписали у листу стријелаца. Најбољи и најефикаснији код домаћина поново је био Алексеј Стјепановић, кога су у стопу пратили Радић, Илић, Вуковић и Азапагић.

Код бањалучана ефикасношћу су одскакали Унчанин и Шева, који су постигли скоро половину голова за екипу Борац 2.

Заосталу утакмицу 20.кола Перихел ће гостовати у Приједору наредног викенда.

Након одиграних 22 кола ОРК Перихел са 29 бодова заузима треће мјесто.

ОРК Перихел – РК Борац М:тел 2 34:22 (15:10)