Рукометаши Перихела побједом почели друголигашки караван

На старту овосезонског такмичења у јединственој Другој лиги Рукометног савеза Републике Српске, рукометаши ОРК  Перихел  убједљивом побједом од чак 20 голова разлике 40:20  савладали су екипу РК Зворник 1999.

Млади и разиграни састав домаћих рукометаша од почетка је наметнуо темпо који времешна екипа из Зворника није могла да прати. Агресивном одбраном и организованим атацима  на гостујући гол који су се најчешће завршавали брзим нападима , разлика је расла из минута у минут.

Још да су домаћи играчи били концентрисани и да су искористили бројне стопостотне прилике, разлика би била још и већа.

Младост, брзоплетост и трема вјероватно су били фактори који су утицали на њихову прецизност. Све се то тренингом да поправити.

ОРК Перихел – РК Зворник 1999  40:20  (21:11)

Сала економске школе. Гледалаца 150. Судије: М.Митровић и А.Петровоћ (Добој) Седмерци: Перихел 2(1), Зворник 5(2). Искључења: Перихел 2 мин, а Зворник 6 мин.

ОРК Перихел: Азапагић 4, Радић  5, Сотиров  3, Пурић, Вујић 3, Максић 3, Радуловић 4, Ступић 3, Митровић,  Жилиж 4 (1), Лукић, Стјепановић 7, Илић 1, Крајиновић и Марјановић.

РК Зворник 1999 :Недић, Симић, Мемедовић, Јоковић 5 (3), Илић 2, Драгутиновић 2, Тривковић 10, Малетић 1.

Играч утакмице : Алексеј Стјепановић (Перихел)