Рукометаши Перихела добили и четврту утакмицу

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Млада екипа ОРК Перихел у четвртом колу Друге лиге забиљежила је и четврту побједу, савладавши екипу Челинца на њиховом паркету резултатом 29:21 (16:13).

Талентовани брчански састав поново је одлично одиграо и препознатљивом, брзом и ефикасном игром у нападу, а чврсто и одговорно у одбрани, забиљежио увјерљиву побједу.

Након првог полувремна састав тренера Шаренца имао је 3 гола предности. Одмах с почетка других 30 минута екипа Перихела је заиграла још брже и то се већ након 10 минута видјело пошто је разлика у корист брчанске екипе порасла на шест голова. То је био знак да ће се брчаци кући вратити са побједом.

Поред Стјепановића и Азапагића, најозбиљнији з допринос побједи свог тима у овом мечу дао је голман Перихела Слободан Цвијановић који је успјешно заустваио сва четири седмерца домаће екипе.