Ognjen Garić je šampion Balkana: 5 medalja i pehara stižu u Brčko!

Balkanski Šampionat u Kyokushin (ful kontakt) karateu pod nazivom “7th Balkan Kyokushin Championship” održan u Grčkom gradu Volosu 23.03.2019.g.

Učestvovalo je 6 zemalja: Grčka, Bugarska, Turska, Srbija, Rumunija i Crna Gora.

5 takmičara Kik Boks Kluba “Grčica” na čelu sa trenerom Slobodanom Garićem nastupilo je ovaj put kao dio tima Reprezentacije Srbije.

Brčanski takmičari su ostvarili sjajne rezultate osvojivši 1 zlatnu, 2 srebrene i 2 bronzane medalje i pehare.

Ognjen Garić je postao Šampion Balkana u kategoriji juniora 10-11 godina, + 50 kg, osvojivši 1. mjesto, zlatnu medalju i pehar.

Srebrene medalje su osvojili Mihailo Tešić i Marija Bursać a bronzane medalje Mitar Majstorović i Danijela Ostojić.