spot_img
spot_img

Oglas za posao: Zamjenik glavnog skladištara

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

BELISAR Logistics posluje kao grupa kompanija u sklopu BELISAR Holdings International sa sjedištem u Dubai-ju, UAE. Dubai je ujedno i regionalno sjedište za Bliski Istok i sjevernu Afriku (MENA regiju).

Članice BELISAR Logistics su i BELISAR Brčko, BELISAR Koper i BELISAR Beograd koje pokrivaju primarno regiju jugoistočne Evrope (SEE regija).Nudimo sveobuhvatne logističke usluge u upravljanju drumskim, željezničkim, pomorskim i riječnim transportom, uključujući i multimodalni transport. Svojim klijentima osiguravamo vremenski i troškovno efikasnu kompletnu uslugu špedicije, skladištenja, carinskog posredovanja i pripreme robe za dalju otpremu. Zbog povećanog obima poslovanja BELISAR Logistics želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „Zamjenik glavnog skladištara“ u našoj centrali u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite. Više informacija o kompaniji možete saznati na web stranici: http://www.belisar-logistics.com/.

 ZAMJENIK GLAVNOG SKLADIŠTARA

Opis poslova:

  • Priprema dokumentacije za fakturisanje izvršenih usluga i pratećih troškova;
  • Priprema dokumentacije za postupak skladištenja;
  • Praćenje i kontrola rada u otvorenom i zatvorenom skladištu, te carinskom skladištu;
  • Vođenje evidencije o zalihama robe na skladištu;
  • Vođenje mjesečnih izvještaja radne jedinice skladište;
  • Izvještavanje o kretanju robe u skladištima i izvršenim poslovima;
  • Utovar i manipulaciju ugljem na otvorenom skladištu;
  • Utovar i manipulaciju robom u zatvorenim skladištima;
  • Održavanje radnih mašina, uređenje skladišta;
  • Pakovanje-paletiranje robe i zaštitu iste;
  • Koordiniše rad sa glavnim skladištarom i manipulativnim radnikom;
  • Sarađuje sa glavnim skladištarom sektora interne logistike, glavnim skladištarima (radnicima zaduženim za skladištenje robe) firmi iz Grupacije, kao i manipulativnim radnicima na poslovima skladištenja robe u odsustvu glavnog skladištara.

Uslovi:

  • Stručna sprema: SSS;
  • Radno iskustvo: 1 godina na poslovima upravljanja skladištem i skladištenjem;
  • Potrebno poznavanje upravljanja viljuškarom;
  • Probni rad: 6 mjeseci.

Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:

  • Izražene organizacione sposobnosti;
  • Sposobnost timskog rada;
  • Spremnost doslijednog sprovođenja zadatih ciljeva;
  • Težnja ka kolegijalnosti i pozitivnoj komunikaciji u radnoj sredini;
  • Komunikativnost.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnju punu izazova;
  • Mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Poruka:

Rok za slanje prijava je 05.07.2023. godine.

spot_img

Повезано

spot_img
spot_img

Последње вијести

spot_img
spot_img