spot_img
spot_img

Oglas za posao: Električar

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Rafinerija šećera STUDEN-AGRANA je osnovana 2006. godine u Brčkom sa ciljem obezbjeđivanja stalnog snabdijevanja visokokvalitetnim šećerom za tržište jugoistočne Europe. Rafinerija prerađuje sirovi šećer od šećerne trske u najfiniji bijeli kristalni šećer sa kapacitetom od 180.000 mt godišnje.

Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „Električar“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

ELEKTRIČAR

Opis poslova:

  • Vrši elektro servis i održavanje elektro uređaja, sklopne tehnike i rasklopnih postrojenja u pogonima;
  • Održava mašine u ispravnom stanju u svim procesima rada;
  • Izrađuje specifikaciju rezervnih dijelova i popunu istih;
  • Odgovoran za je za kvalitet izvedenih radova prilikom otklanjanja kvarova;
  • Vodi evidenciju o utrošenim rezervnim dijelovima;
  • Vodi evidenciju o vremenu otklanjanja kvara, kao i prirodi kvara;
  • Dežurni električar otklanja kvarove u svojoj smjeni;
  • Odgovoran je za obezbjeđenje rada u zakonskim uslovima.

Uslovi:

  • Stručna sprema:KV/VKV električar, elektrotehničar;
  • Osnovno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika (poželjno);
  • Osnovno poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

 Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:

  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova;
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Poruka:

Prijave je moguće slati do popunjavanja pozicije. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 3-7 dana od zatvaranja konkursa.

spot_img

Повезано

spot_img
spot_img

Последње вијести

spot_img
spot_img