Nova tri boda za ŽRK “Jedinstvo”, pao i “Radnik” iz Bijeljine

Još jedna subota, još tri boda za naš grad i za naš klub. ŽRK “Jedinstvo” Brčko savladao je na domaćem terenu ekipu “Radnika” iz Bijeljine rezultatom 32:23 (15:11).

Prvo poluvrijeme obilježila je prilično izjednačena igra, pa naše dame tek od 20. minute prave malo veću razliku i na odmor idu sa 4 gola prednosti. U drugom poluvremenu, uspjevaju ne samo da održe razliku, već da je i povećaju, pa sve igračice imaju priliku da uđu u igru.

Većina mlađih igračica ovu priliku iskoristila je da se upiše u listu strijelaca.

U sastavu su bile: Mitrović, Kovačević, Svrdlan, Pantić, Rendić 5, Pajić 3, Lukić 2, Markanović, Krajšumović 5(1), Pekić, Katić 11(2), Nedić 1(1), Petrović 4(1), Erić 1(1).

Naše rukometašice trenutno zauzimaju prvo mjesto na tabeli, ali trka za ulazak u Premijer ligu BiH se nastavlja. U sledećem kolu ŽRK “Jedinstvo” gostuje u Rogatici, a nakon pauze u prvenstvu, 14. aprila na domaćem terenu dočekuje ekipu “Knežopoljke” iz Kozarske Dubice u derbiju kola.