Nova tri boda za ŽRK Jedinstvo Brčko

Ruškometašice brčanskog Jedinstva juče su u dvorani Ekonomske škole odigrale zaostalo 5. kolo I lige RS u rukometu za žene.

U još jednoj sjajnoj utakmici savladana je ekipa iz Doboja, rezultatom 32:27 (18:14), pa su naše dame svom klubu i gradu donijele nova tri boda.

Utakmica nije bila laka, protivnik je pružio sjajan otpor, ali naše rukometašice se već na poluvremenu odvajaju na 4 razlike.

U drugom poluvremenu razlika je nastavila da raste, pa je u jednom trenutku bila i čitavih 7 golova, tako da su rukometašice Jedinstva mirno priveli utakmicu kraju sa konačnih 32:27.

U sastavu su ovaj put bile: Mitrović, Pekić, Bojkić, Markanovi 1, Rendić 2, Lukić 3, Pantić 8 (2), Krajsumović 6 (2), Petrović, Nedić, Pajić 6, Lazić 2, Đurić i Katić 4 (1), Košarac i Erić.

Treneri: Milunović, Radovanović.

Naše rukometašice imale su šest sedmeraca, od kojih su realizovale pet, dok su protivnice iskoristile sva tri dosuđena sedmerca.

Sldeću utakmicu naše dame igraju već u subotu – ponovo na domaćem terenu, protiv ekipe Borca iz Banja Luke.

Svi ljubitelji sporta su dobrodošli, a iz ŽRK Jedinstvo ističu da im podrška publike mnogo znači, te još jednom pozivaju sugrađane da uživaju u sjajnom meču.