Čas rukometa: “Lokomotiva” ubjedljiva protiv “Leotara”

Srijeda nam je donijela utakmicu XXIII kola Premijer lige BIH između lokalnih Mašinovođa i ekipe Leotara iz Trebinja.

Brčaci već na otvaranju utakmice jasno stavljaju do znanja ekipi iz Trebinja da ovde nemaju šta tražiti, silovito otvaranje utakmice i u 12. minuti semafor pokazuje rezultat 6:2 za domaće.

Ozbiljnim pristupom u napadu a naročito u odbrani na poluvrijeme Lokosi odlaze pri rezultatu 19:10 što je bio jasan pokazatelj odnosa snaga na terenu.

U napadu nezaustavljiv bio je juniorski reprezentativac BIH Šerif Baraković sa 10 postignutih golova, pratili su ga Stefan Vukoje sa 9 i Pavle Petrović sa 5. U odbrani, poslednji bedem na golu Lokomotive, Dejan Mihajlović zabilježio je 15 odbrana za konačnih 33:25 i više nego ubjedljivu pobjedu domaćih. U ekipi Leotara istakao se Aleksandar Glendža, sa 6 postignutih golova.

Sledeće kolo mašinovođe gostuju u Istočnom Sarajevu kod ekipe Slavije.