Бод за Локомотиву у Добоју

Рукометаши Локомотиве у суботу су у Добоју одиграли утакмицу VII кола Премијер лиге БИХ и ремизирали са фаворизованом екипом Слоге.

Лоше су наши момци отворили утакмицу омогућило домаћинима да преко распуцаног Станковића дођи до осјетне предности већ у 27. минуту када је резултат гласио 18:11 у корист домаћих. Тренер Локомотиве био је принуђен да затражи чак и други тајм аут и заустави пад своје екипе који је пријетио да постане потоп.

Друго полувријеме Брчаци су отворили много боље, домаћини нису успјели да сачувају своју предност која се неминовно топила, те се у коначници и истопила када је Никола Грујић у 58. минути довео “Локосе” први пут у вођство, те утакмицу увео у неизвјесну завршницу.

Посљедње двије минуте дворана средњошколског центра у Добоју била је поприште праве драме обе екипе имале су шансу за побједу, наши рукометаши преко синоћ сјајног Петровића, коме се статива испријечила да упише 10. погодак за своју екипу и сва 3. бода упише на конто нашег тима, али је ипак остало неријешено за подјелу бодова.

У Добоју је тренер Филиповић прилику дао младим играчима “Локомотиве”, на паркету смо видјели неке момке који до сада нисмо имали прилику да виђамо а који су ту прилику максимално искористили и потврдили да стасавају у праве играче. Поред Петровића и Бараковића који су се одомаћили у стартној постави нашег тима синоћ су запажене роле имали Дејан Рикановић на голу, те голобради Лука Ђорђевић, све дјечаци поникли у “Локомотиви”.

Од овакве партије у Добоју не треба бољи позив домаћој публици да у суботу од 18 часова буду вјетар у леђа нашим момцима у мечу у ком “Локоси” дочекују изврсну екипу Маглаја.