7 медаља за младе гимнастичаре из Брчког

Гимнастички клуб Спортисимо из Брчког протеклог викенда учествовао је на гимнастичком такмичењу у Добоју “Спарта Куп 2021”.

На такмичењу је учествовало 7 клубова из БиХ са укупно око 300 такмичара у свим категорија.

Такмичење се одржавало у програму Ц у којем су млади гимнастичари из Брчког освојили 7 медаља.

У категорији млађих кадеткиња Милица Шаркановић је освојила 3 мјесто док је у категорији кадеткиња Ања Рађен освојила прво мјесто, у категорији млађих јуниорки Биљана Абаџић је освојила 3 мјесто, а у категорији јуниорки Викторија Гајић је освојила 2 мјесто, док је у категорији млађих сениорки друго мјесто освојила Душанка Лукић.

У конкуренцији дјечака у млађим јуниорима друго мјесто освојио је Ђорђе Сомбић, а у конкуренцији јуниора прво мјесто освојио Марко Шатара. Шампионски низ овог клуба се наставио након паузе такмичења због вируса ковид-19.