Članovi Karate kluba „Soko“ su prethodni vikend nastupili na dva takmičenja.
U subotu su u Bijeljini učestvovali na „Memorijalnom turniru Dragiša Jović“ u organizaciji Karate kluba „Panteri +“.
Takmičari „Sokola“ su osvojili:
– Nataša Simeunović, 1. mjesto, borbe;
– Jelena Gavrić, 1. mjesto, borbe;
– Ognjen Novak, 1. mjesto, kate ekipno; 2. mjesto kate;
– Andrija Blažević, 1. mjesto, kate ekipno; 2. mjesto borbe;
– Vladimir Todorović, 3. mjesto, borbe;
– Marija Rašeta, 2. mjesto, borbe;
– Nikolina Mihajlović, 1. mjesto, borbe;
– Sara Stokić, 3. mjesto, borbe;
– Jovana Gavrić, 1. mjesto, borbe;
– Ognjen Trivunić, 1. mjesto, kate ekipno; 2. mjesto borbe; 3. mjesto kate.

U ukupno plasmanu „Soko“ je osvojio 5. mjesto u konkurenciji 12 klubova iz tri države.
Sljedeći dan (nedjelja) u Bratuncu na „Memorijalnom turniru Miloš Delić“ u organizaciji Karate kluba „Miloš Delić“ karatisti „Sokola“ su učestvovali u sličnom sastavu ekipe. Uspjeh ni ovaj put nije izostao:
– Nataša Simeunović, 1. mjesto, borbe;
– Jelena Gavrić, 1. mjesto, borbe;
– Ognjen Novak, 1. mjesto, kate ekipno; 1. mjesto kate;
– Vladimir Todorović, 2. mjesto, borbe;
– Marija Rašeta, 1. mjesto, borbe;
– Nikolina Mihajlović, 1. mjesto, borbe;
– Jovana Gavrić, 3. mjesto, borbe;
– Boško Jovanović, 1. mjesto, kate ekipno; 2. mjesto borbe;
– Ognjen Trivunić, 1. mjesto, kate ekipno; 2. mjesto borbe.

Na ovom takmičenju Karate klub „Soko“ je opet osvojio 5. mjesto u generalnom plasmanu.
Ovaj put je učestvovalo 19 klubova iz dvije države.








