Rukometaši Perihela nastavljaju pobjedonosnu seriju

RK Višegrad HED – ORK Perihel 22 : 40 ( 11: 23)

Ni rano ustajanje ni dugo putovanje od Brčkog do Višegrada nije zasmetalo rukometašima ORK Perihel da se sa gostovanja vrate sa novom pobjedom i bodovima na drugoligaškom Istoku pošto su mlade višegradske rukometaše na njihovom parketu savladali sa visokih 18 golova razlike (40:23).

Od prvog minuta mladići trenera Šarenca predstavljali su nesavladivu prepreku nešto mlađim domaćim rukometašima iz Višegrada.

Odnos u kvalitetu i iskustvu jasno se prepoznavao budući da je iz minuta u minut prednost gostiju iz Brčkog stalno rasla.

Ishod utakmice nije dolazio ni jednog trenutka u pitanje, te su svi igrači Perihela dobili šansu i svi su pored svog imena upisali makar dva gola.

Ozbiljnost u igri brčanskih rukometaša odbranama su znali da podrže i golmani Mitrović, Dugonjić i Purić koji su 60 minuta utakmice podijelili na ravne časti. U domaćem sastavu samo je Šekarić imao znanja, hrabrosti i odlučnosti što pokazuje i zapisnik pošto je postigao 10 golova.

Poslije tri kola rukometaši Perihela nalaze sa na čelu tabele u Drugoj ligi grupa Istok sa maksimalnim brojem bodova.