Како из извора блиских брчанском ЦИК-у незванично сазнаје нула49, несвакидашњи инцидент данас је забиљежен испред Омладинског центра у Брчком.
Наиме, на локацији на којој се прикупља гласачки материјал, а на коме су данас током читавог дана забиљежене огромне гужве – један од предсједника бирачких одбора материјал је довезао у 15 часова!
Он је према свједочењу наших извора, синоћ након затварања бирачког мјеста у Економској школи, на коме је био предсједник бирачког одбора, дошао до Омладинског центра, видио гужву – и одлучио да одспава.
Тако је гласачки материјал доставио у 15 часова својим возилом, мимо свих правила и процедура.
Остаје да сачекамо да се о овом несвакидашњем инциденту огласе из брчанског ЦИК-а, те додатно објасне и огромне гужве испред Омладинског центра које су тек касно поподне данас коначно окончане.