Рукометашице “Јединства” наставиле побједнички низ

Рукометашице ЖРК “Јединство” Брчко синоћ су у дворани Економске школе одиграле заостало прво коло против екипе “Нестро група Брод” из Брода, те остварили и трећу побједу у низу.

Након уједначене игре почетком првог полувремена, наше рукометашице од 20. минуте праве серију 6:0 и тако се одвајају на резултат 14:11, којим је прво полувријеме и завршено.

Добра игра настављена је и у другом полувремену, па је коначан резултат био 35:28. Да је побједа остварена захваљујући читавом тиму јасно говори чињеница да се у листу стријелаца уписало 9 играчица!

ЖРК “Јединство” тренутно је други на табели, са три побједе и без пораза, а већ сутра играће дерби кола. Наиме, сутра их очекује гостовање у Козарској Дубици, гдје ће у директном дуелу са “Кнежопољком”, тренутно првима на табели, одлучити ко ће у наставку остати на врху.

Иако немају много времена за одмор, из ЖРК “Јединство” поручују – идемо по побједу.

У нади да ће побједнички низ бити настављен, желимо им много среће!