RK „Laktaši 2000“ – ORK „Perihel“ 25:34 (9 : 16)

Sudije: Kovijanić i Drljača (Novi Grad).

Isključenja: Laktaši 2 min, a Perihel 12 min.

RK Laktaši 2000: D. Ostojić, M. Ostojić, Dragojević 3, Narandžić 2, Dobrnjac 2, Gradina 1, Majstorović 3 , Grahovac 3, Pejčinović 4, Petrović 2, Tešić 2, Glišić 2, Latinović 1,
RK Perihel : Mitrović, Cvijanović, Dugonjić, Stjepanović 6, Vujić 3, Azapagić, Bošković 1 Radić 2, Sotirov 5, Maksić 1, Vuković 3, Pačavra, Radulović 6, Krajnović 6, Ilić 1.

Igrač utakmice: Mahir Krajnović (Perihel).

Rukometaši Perihela sa gostovanja iz Laktaša vraćaju se sa pobjedničkim osmjehom, pošto su domaću ekipu savladali sa velikih devet golova razlike 34:25 (16:9).

Već u prvim minutama utakmice vidjelo se da će Brčaci kući pjevajući. Samo se postavljalo pitanje koliko golova razlike će biti u korist gostujuće ekipe nakon isteka 60 minuta.

Utakmicu je efikasnom igrom u napadu i čvrstom u odbrani obilježio Mahir Krajnović, brzonogo desno krilo Perihela. Takođe, nakon povrede u brčanski sastav vratio se i Aleksej Stjepanović, što je značajno umanjilo brige trenera Šarenca i za nastavak drugoligaškog karavana prvenstva ojačalo mlađani sastav brčanskog ligaša.