Перихел наставио побједничку серију

РК Средњошколац – ОРК Перихел 28 : 31 (15:15)

Млада и талентована екипа брчанског друголигаша, ОРК Перихел, побједом од 31:28 над екипом Средњошколца у Новом Граду наставила је прољетну побједоносну серију.

Првих 30 минута утакмице протекло је у наизмјеничном вођству и изједначењима, тако да су екипе на одмор отишле са неријешеним резултатом 15:15.

На почетку другог полувремена брчаци су заиграли знатно офанзивније и разноврсније. То се већ видјело у 45. минуту утакмице када је гостујућа екипа стигла до вођства од четири гола разлике које је уз мање осцилације успјела да сачува до краја утакмице.

Најзначајнији допринос побједи Перихела дали су крилни играчи Младен Супић и Махир Крајновић који су заједно постигли чак 17 голова. Супић је постигао 9, а Крајновић 8 голова. У домаћем саставу истакао се Граб са 9 погодака.