Нова три бода за ЖРК “Јединство”, пао и “Радник” из Бијељине

Још једна субота, још три бода за наш град и за наш клуб. ЖРК “Јединство” Брчко савладао је на домаћем терену екипу “Радника” из Бијељине резултатом 32:23 (15:11).

Прво полувријеме обиљежила је прилично изједначена игра, па наше даме тек од 20. минуте праве мало већу разлику и на одмор иду са 4 гола предности. У другом полувремену, успјевају не само да одрже разлику, већ да је и повећају, па све играчице имају прилику да уђу у игру.

Већина млађих играчица ову прилику искористила је да се упише у листу стријелаца.

У саставу су биле: Митровић, Ковачевић, Сврдлан, Пантић, Рендић 5, Пајић 3, Лукић 2, Маркановић, Крајшумовић 5(1), Пекић, Катић 11(2), Недић 1(1), Петровић 4(1), Ерић 1(1).

Наше рукометашице тренутно заузимају прво мјесто на табели, али трка за улазак у Премијер лигу БиХ се наставља. У следећем колу ЖРК “Јединство” гостује у Рогатици, а након паузе у првенству, 14. априла на домаћем терену дочекује екипу “Кнежопољке” из Козарске Дубице у дербију кола.