Нова побједа рукометаша Перихела

У трећем колу друголигашког надметања рукометаши Перихела забиљежили су трећу побједу, савладавши на домаћем паркету екипу Лакташа резултатом 36:31 (18:17).

Дуго су се млади брчански играчи ломили отпор гостујуће момчади. Тек у 50 минуту су успјели да направе разлику од 4 гола коју су до краја утакмице повећали за још један гол и тако завршили овај меч.

У наредном колу рукометаши тренера Шаренца путују у Челинац гдје ће за противника имати вјероватно најозбиљнијег конкурента за пласман у Прву лигу.

Сала Економске школе.
Гледалаца: 150-
Судије:Сергеј Вановац и Стефан Љубинковић (Бијељина).
Седмерци : Перихел 3(2), а Лакташи 5 (3). Искјучења Перихел 10 минута, Лакташи 10 минута.

ОРК Перихел: Цвијановић, Азапагаић 7, Радић 8, Пурић, Бошковић, Сотиров 1, Вујић 5, Максић 1, Радуловић, Ступић, Вуковић 5, Митровић, Стјепановић 7, Гаврић, Крајновић и Марјановић 2.

РК Лакташи 2020: Д. Остојић, Глишић, Игњић, Латиновић, Подрашчић, М. Остојић 3, Наранчић 2, Дојчиновић, Гаковић 3, Драгојевић, Тешић, Мајсторовић, Граговац 9, Вељанчић 12, Попадић 2, Ресановић.

Играч утакмице: Алекса Радић (ОРК Перихел).