Ђакомо и Роберта настављају побједнички низ!

Чланови плесног клуба Мамбо из Брчког, Ђакомо Лазарини (Giacomo Lazzarini) и Роберта Бенедети (Roberta Benedetti) синоћ су у главном граду Естоније, Талину, освојили још један турнир из категорије World Open и наставили са фантастичним резултатима ове године.

Наиме, они су синоћ у конкуренцији 50 спортско плесних парова из више од 20 држава свијета освојили прво мјесто и донијели у Дистрикт још један побједнички пехар.

Сребрну медаљу освојио је домаћи плесни пар Константин Городилов и Моника Бергманова а бронзану медаљу плесни пар из Њемачке Чеке Золт Сандор и Малика Дзумаев.

Следећи турнир на којем ће Ђакомо и Роберта учествовати је велики WDSF турнир у Загребу под називом Croatian Trophy који ће се одржати 8 и 9 Септембра у загребачком Дому Спортова.

Након Загреба, слиједи и најважније такмичење ове године а то је Свјетско првенство у латиноамеричким плесовима које ће се одржати у Острави, Чешка, 7. oктобра 2018 године.