Шампион пао у Брчком

У Брчком је јуче пао шампион!

У оквиру XII кола Премијер лиге БиХ, Локомотива је угостила актуелног шампиона БИХ – Извиђач из Љубушког.

Почетак утакмице протекао је у игри гол за голом, обје екипе су се смјењивале у вођству, али без веће резултатске предности од једног гола.

Било је то полувријеме које је одликовало чврстом одбраном на обје стране и голманским бравурама, а које је завршено у изједначеној борби 15:15.

Друго полувријеме Локоси појачавају темпо, али искусна екипа Извиђача није дозвољавала машиновођама да преузму иницјативу до самог финиша меча.

Отпор Љубушака потпуно је сломљен у последњих 5 минута меча, када Локоси са играчем мање успјевају са 2 брза гола повећати предност на 3 гола разлике и када све постаје јасно.

У посљедње минуте меча Локомотива растерећено улази са + 4, када је већ почео опште славље на клупи Љубомора Филиповића, али и на трибинама .

На крају – РК ЛОКОМОТИВА – РК ИЗВИЂАЧ 30:28 (15:15)

Честитамо нашим Локосима на сјајној игри, оствареној побједи, игри, труду и залагању.

Ваља честитари и гостима на фер и коректној игри.

Из Локомотиве су се захвалили и публици која је, као и увијек, оставила своје грло и дланове у дворани, била 8. играч и показала да имамо најбољу публику у Премијер Лиги.