“Локоси” бољи од “Зрињског”

Синоћ су у дворани Економске школе рукометаши “Локомотиве” у IV колу увјерљиво савладали екипу ХМРК “Зрињски” из Мостара.

Отварање утакмице протекло је у испипавању снага на терену, те осјетну предност “Локоси” стичу на половини полувремена када резултат на семафору гласи 8:3 за домаће. Већ тада јасно је да је голман Брчака Михајловић на нивоу.

То тјера стратега гостију Пушића да узме тајм-аут и покуша да врати екипу у игру, што му донекле и успјева.

Талентована екипа из Мостара је до полувремена држала прикључак, те се на одмор иде са резултатом 11:8.

У другом полувремену “Машиновође” су додале гас, те се врло брзо одвојили на 8 разлике, што ће се испоставити недостижним за госте.

Екипу “Локомотиве” до побједе је водио видно расположени голман Михајловић који је сакупио чак 19 одбрана, док су и остали играчи којима је тренер Милосављевић дао прилику оправдали указано повјерење.

На премијерлигашким теренима слиједи пауза од 15 дана коју ће наши рукометаши провести као други на табели.

Треба похвалити и госте из Мостара, врло младу и талентовану екипу, које је синоћ, чини се, ипак остала дужна публици у Брчком.

(nula49.com/foto: Ognjen Plavšić)