spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Женски рукометни клуб “Јединство” Брчко наставља са сјајним резултатима. Јуче је у Требињу, у оквиру 6. кола Прве лиге РС, остварена побједа на гостовању против Леотара резултатом 23:31 (9:15).

Утакцима је била неизвјесна до 13. минута, када је резултат био 6:6. Брчанке онда праве серију 6:0 и тако праве резултатску разлику која је до краја утакмице била недостижна за противнице.

На полувремену је резултат гласио 9:15. У току другог полувремена је разлика била и 10 голова у корист нашег тима, а утакмица је на крају завршила са 23:31.

У саставу су биле: Маркановић 1, Рендић 6, Лукић 3, Пантић 9(1), Крајсумовић 2, Петровић 4, Пајић 3(1), Лазић, Ђурић, Катић, Косарац 3. Тренери: Милуновић, Радовановић.

У току утакмице рукометашице јединства имале су два седмерца која су искористиле, а противнице су имале пет од којих посљедњи одбраном голмана нису реализовале.

ЖРК “Јединство” тренутно заузима друго мјесто на табели са 12 бодова, 4 побједе и једним поразом.

Већ у уторак, 7. новембра наше даме дочекују екипу из Добоја. Утакмица је на распореду у 18 часова у дворани Економске школе у Брчком.

ЖРК “Јединство” Брчко позива све љубитеље спорта да дођу и подрже нашу екипу до још једне побједе.