Брчко: Четврта побједа у низу за Лавове

Утакмицом XIV кола против екипе Радника из Бијељине предпионири КК Лавови наставили су такмичење у кошаркашком првенству Републике Српске за млађе категорије.

Након побједа против екипа Дрина Зворник, Рудар Угљевик и Фениx Баскет Бијељина, предпионири Лавова су прије свега захваљујући одличној тимској игри уписали још једну убједљиву побједу, овога пута на домаћем терену против екипе Радника из Бијељине.

Неизвјесност и резултатска клацкалица трајали су само током прве четвртине овог меча да би Лавови фуриозном игром у другом периоду без примљеног коша (23:0) отклонили сваку сумњу у коначан исход. Трећа и четврта четвртина, такође су резултатски припале младим брчанским кошаркашима уз константно увећање предности до коначних плус 36 поена разлике. Одлична тимска игра и више него заслужена побједа.

ЛАВОВИ – РАДНИК 66:30 (13:12, 23:0, 16:7, 14:11)

Била је ово четврта у низу првенствена побједа која је најмлађим Лавовима омогућила да остану у самом врху табеле са скором од 9 побједа 5 пораза и укупно 23 освојена бода.

Наредног викенда у оквиру XV кола предпионири, пионири и кадети КК Лавови гостују у Зворнику екипи Зворник Баскета.